Kırgızistan

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Kırgızistan

Kırgızistan'da satılık emlak

Kırgızistan, Çin ile Akdeniz arasındaki eski kervan yolu olan İpek Yolu boyunca uzanan sağlam bir Orta Asya ülkesidir.

Kuzeyinde Kazakistan, batısında ve güneybatısında Özbekistan, güneybatısında Tacikistan ve doğusunda Çin ile sınır komşusudur. Başkenti ve en büyük şehri Bişkek'tir.

Bağımsızlıktan önce Bişkek, çoğu Rus etnik nüfusu olan bir Rus şehriydi. Şu anda, bu etnik grup şehir nüfusunun yaklaşık% 20'sini temsil etmektedir ve bu bağımsızlığı izleyen yıllarda büyük bir göçü yansıtmaktadır. Etnik huzursuzluktan ziyade esas olarak ekonomik belirsizlikle ilgili kaygılarla, Sovyet sonrası diğer cumhuriyetlerle aile veya mesleki bağları olan birçok Rus Kırgızistan'dan göç etti.

Bu göç, Kırgızistan ve sermaye piyasasında büyük miktarda mülk satışına yol açmış ve mülk fiyatlarında buna karşılık bir düşüş olmuştur. Şu anda, diğer ülkelerdeki umutları olan Rus göçmenlerin çoğu zaten ayrıldı ve kalanlar daha uygun ekonomik beklentilerle karşı karşıya. Büyük dış göç günleri sona erdi, böylece Kırgızistan'da çıkıştan kaynaklanan mülk fazlalığından kaynaklanan ciddi arz şokları kaldırıldı.

Ancak, daha küçük şehirlerde iş fırsatlarının az olduğu gelişmekte olan ülkelerde olduğu gibi sermayeye göç, Bişkek'te konut talebinin giderek artmasına neden olmaktadır.

Ekonomik büyümenin başlaması ve Sovyet döneminden daha kaliteli konutlar için gelir elde eden ailelerin sayısı arttıkça, "euroremont" süreci daha yaygındır. Bu süreç Kırgızistan'da Batı veya Güney Kore aletleri ve ekipmanları, iç su ısıtıcıları, Sovyet döneminden ahşap çerçevelerden daha iyi sızdırmaz plastik çerçeve pencereleri ve geleneksel parke veya yoğun panelli döşemelere göre daha düzgün döşeme ile satılık özellikleri içerir. Bu yenilenmiş ve geliştirilmiş daireler genellikle Sovyet döneminden kalma yükseltilmemiş birimlerin yanında devremülklerde bulunmaktadır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 3311

Satilik 2 Yatak Odası, Kırgızistan, Aktobe, Aktobe, Side

497,852.57TRY
Satilik
2 Yatak Odası

110 m²
3 yatak odalı daire ve Birlikte odalar size bir stil, zerafet ve kalite bulacaksınız! En iyi kaliteyi ve tasarımı elde etmek
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB